plošné lisování

Bez rizika

Naše postupy jsou ověřené, nedojde k plýtvání materiálem či k jeho znehodnocení

Preciznost

Chcete 100% rovný a úhledný dílec? Bez plošného lisu to nejde, je přesnější a rychlejší než člověk

Široká nabídka

Díky množství barevných a materiálových vzorů vyjdete vstříc i tomu nejnáročnějšímu klientovi

Odolnost

Díky HPL folii zvýšíte odolnost nábytku, vhodné pro komerční prostory a namáhané plochy
Plošný materiál a veškeré relevantní formy zpracování přesně podle vašich přání na jednom místě. Nechte si pomoci, s plošným materiálem to umíme.

Šetřete čas a peníze, u nás najdete plošný materiál špičkové jakosti za příznivé ceny.
V nabídce máme přes 300 dekorů a druhů materiálu a když si nevíte rady, jaký materiál vybrat, tak vám rádi poradíme. Náš specializovaný personál se v této oblasti dobře vyzná a dokáže vyhovět každému zákazníkovi.

U nás si můžete vybrat ze široké nabídky plošných materiálů za výhodné ceny. Plošný materiál zpracujeme (nářez, olepení, co si jen budete přát!) kvalitně a rychle, 85 % zakázek realizujeme do 5 dnů a na kontě máme tisíce úspěšně provedených zakázek. Všechno pak dopravíme na vaši adresu, výslednou práci si můžete vyzvednout také sami a nic vás to nebude stát, a ještě vás pozveme na snídani.
Zadejte parametry vaší zakázky a ihned zjistěte cenu materiálu a práce
postup
Jak na to?
Zvolte si, jaký chcete materiál nařezat, popřípadě jak chcete materiál zpracovat. U formátování míry zadáváte včetně hrany - nemusíte odečítat sílu hrany. Pokud si přejete olepit dílec jinou hranou (myšleno jiný odstín, jiná barva apod) uveďte to prosím v kolonce poznámka.
Zadejte objednávku na zákaznickém portálu.
Vyzvednutí: vyzvedněte si to u nás a nemusíte platit za dopravu, dostanete k tomu občerstvení ve formě snídaně zdarma, popřípadě zadejte adresu, kam chcete výslednou práci dopravit.
podrobný postup

zákaznický portál

Zjednodušte si práci a využijte výhod portálu

zákaznický portál
PODROBNÝ POPIS

Zvýšení odolnosti s plošným lisováním

HPL folie je řešení, které je vhodné při zvýšených nárocích na odolnost nábytku. Vyjděte vstříc i nejnáročnějším zákazníkům, kteří čekají, že jejich nábytek nebude jen stát v koutě, ale bude vystaven náporu desítek i stovek lidí. Právě takovou odolnost dokážeme zajistit. Investovali jsme do drahých a moderních technologií, které s přehledem překonají cokoliv menšího a levnějšího. Spolehněte se na nás.
reklamní sdělení

Vyzvedněte si

hotový materiál u nás

a neplaťte za dopravu.
A pochutnejte si na kávě a koláčku.
Těšíme se na Vás.
© 2020 Bršlík prodej s.r.o., všechna práva vyhrazena
© Bršlík prodej s.r.o., všechna práva vyhrazena
Top crossmenu