jak to funguje

Přes tlačítko Zákaznický portál se dostanete na zákaznický portál a přihlásíte se do systému. Pokud nemáte účet v našem systému, tak se tam registrujte. Můžete zavolat na číslo 420 725 510 044 a spojí se s vámi náš zaměstnanec, který vás registruje a provede celým procesem. Registrační formulář můžete také vyplnit sami; vypíšete tam požadované údaje, odešlete a my Vám přes e-mail pošleme přihlašovací jméno a heslo do systému.
Nyní se můžete přihlásit do zákaznického portálu a vytvářet nové poptávky. Můžete si vybírat dekory a definovat díly k nářezu, olepení, nebo tuplování. Zkrátka můžete sdělit, jakou službu si přejete. Cena poptávky se vypočítá automaticky a okamžitě - ihned budete vědět, na kolik vás naše služby vyjdou.
Poptávku můžete nechat rozpracovanou, lze se k ní vrátit později. Samozřejmě ji můžete hned po dokončení závazně objednat.
Je hotovo, materiál je zpracován podle toho, jaké služby jste si objednali v předešlých krocích. Přijde vám SMS o jejím dokončení. Zakázku si můžete nechat doručit přímo k vám do dílny, nebo na adresu, kterou si zvolíte. Hotovou práci si rovněž můžete vyzvednout v sídle naší společnosti. V případě osobního vyzvednutí neplatíte za dopravu, navíc vás pozveme na koláček a kávu.
Zakázka je expedována, o jejím odeslání vás upozorníme pomocí SMS.
ZÁKAZNICKÝ PORTÁL
© 2020 Bršlík prodej s.r.o., všechna práva vyhrazena
© Bršlík prodej s.r.o., všechna práva vyhrazena
Top crossmenu